هر گزارش به 12 نصیب اساسی دستگاه لیزر تقسیم میشود :

خرید دستگاه لیزر حق تقدم با اهمیت در دستگاه لیزر – این 5 بخش دستگاه لیزر مهم‌ترین فاکتورها در باصرفه سازی هر سایتی را شامل میگردند


بازدید کنندگان – در‌این بخش آماری از مقدار بازدید کاربران دستگاه لیزر از برگه شما و اطلاعاتی در باب آن‌ها ارائه می‌شود .

سعی در شبکه های اجتماعی – این بخش محبوبیت شما در شبکه‌های‌اجتماعی دستگاه لیزر پرکاربر مانند توییتر و لینکدین را تحلیل کرده گرازشی از سعی شما می دهد .

گوشی – روش اکران وب سایت شما در موبایل های تلفن همراه و تبلت ها را به شما نمایش داده و تبعیت کد نویسی تارنما شما از اصول بهینه سازی این دستگاه ها را باز‌بینی می کند .

اصول اول با صرفه سازی – این بخش اصول نخستین در باصرفه سازی را برای شما بازبینی می کند ( مانند وجود نقشه تارنما , جلوگیری از تعدادی آدرس بودن سایت و … )

بهینه سازی مطالب – مهم ترین فاکتورهای دستگاه لیزر برای هر تارنما مثل عنوان کاغذ و توضیحات دستگاه لیزر که بسیار زمینه دقت موتورهای جستجو می باشند درین بخش محاسبه می‌شوند .

باصرفه سازی کلمه ها حیاتی – این بخش تنی چند از مهم ترین لغات مهم سایت شما که توسط موتورهای جستجو دستگاه لیزر نظیر گوگل شناخته می شوند را به شما نشان می دهد .

اعتبار تارنما – با استفاده از رنک وب سایت شما , مقدار ایندکس گوگل از وب سایت شما و مورخ ثبت دامنه اعتبار وب سایت دستگاه لیزر شما‌را می سنجد .

بک لینک و پیوند – این بخش تعدا تارنما هایی که در آن ها لینکی به وب سایت شما موجود هست را نظارت کرده و به شما نشان می‌دهد .

کاربردی بودن سایت – فاکتورهای کاربری وبسایت شما نظیر سرعت لو د شدن وب سایت , حجم صفحه های و پیوند های خراب جانور در تارنما شما در این بخش آنالیز می شوند .

امنیت – اصول امنیتی تارنما شما درین بخش معقول دستگاه لیزر می گردد .

فن آوری – این بخش به بررسی اصول کدنویسی و استانداردهای مرتبط با آن در تارنما دستگاه لیزر شما می پردازد .

در پایان به ملازم یک نمره کلی از 100 , گزارشی بدون نقص و براساس رعایت اصول باصرفه سازی و دستگاه لیزر در وبسایت شما تحویلتان داده و شمارا در رفع مشکلات آن و بهبود شرایط وبسایت امداد می‌دهد .

امید‌وار‌یم این به شما در ارتقای جايگاه وب سایت کمکی هرچند کوچک رسانده باشد .