#5 یادگرفتن دستگاه لیزر وردپرس – استراتژی کلمات حیاتی

قبل از این‌که با صرفه سازی دستگاه لیزر رو آغاز کنیم , بایستی بدونیم برای چه لغت ها با اهمیت می خوایم درجه داشته باشیم .

پژوهش لغات مهم دستگاه حکاکی لیزری مختلفی هست , دستگاه لیزر بسته به این‌که پروژه شما چقدر بزرگه اینکار ممکنه دستگاه لیزر چند هفته طول بکشه . ما یه دوره آموزشی چهار ساعته دستگاه لیزر به نام SEO : Keyword داریم ; که در کتابخانه Strategy in Depth قرار داره . اگه بخواین قضیه رو با جزییات بیشتر باز‌نگری کنین می تونین ازش به کار گیری کنین .

چیزی که می خوام به طور مختصر اون رو پوشش بدم , اینه که اصولا دو دسته استراتژی واژه و کلمه حیاتی وجود داره و گذشته از این‌که به سوی جلو حرکت کنیم بایستی یکیش رو گزینش نمائید .


او‌لین موضوع رویه fat head می‌باشد . این روش زمانیه که بخواید وبسایت خودتون رو برای یک یا یک‌سری کلمه که حجم جستجوی بالایی دارن با صرفه سازی فرمائید . دستگاه لیزر براین اساس برای فروشگاهی که ما می خوایم بسازیم می تونیم کلمه و واژه اصلی دکان کیک رو آزمون کنیم . برای این کلمه و واژه ترافیک زیادی وارد وب سایت میشه . اگه بتونیم مرتبه خیر برای اون داشته باشیم , می تونیم هزاران بازدید رو توی دستگاه لیزر ماه به وبسایت جذب کنیم .

بخش خوب در باب راهکار fat head اینه که به لیست عظیمی از کلمات اصلی نیاز ندارین که بخواین همیشه اون رو با صرفه سازی کنین . شما یه کلیدواژه دارین و تمامی متن ها و صفحات‌تون راجع به اون کلمه و واژه هستن . عیب این طرز اینه که مرتبه بندی برای واژه‌های همگانی دشوار تره . هزاران وب سایت دیگه وجود داره که عملکرد می کنن برای کلمه فروشگاه کیک جايگاه ای داشته باشن .

چیزی که راحت تره رویکرد لغات حیاتی دم دراز هست . این راه و روش زمانیه که گونه ای از کلمه و واژه های کاوش که محبوبیت کمتری داره و در عین حالا رقابت کمتری هم بر روی اون است انتخاب می‌کنید . بنابراین به جای این که سعی نمائید , برای واژه و کلمه مغازه کیک مرتبه ای داشته باشید , می تونیم بر روی مرتبه بندی واژه و کلمه دکان کیک در Carpinteria سعی کنیم یا فروشگاه کیک وگان یا خوردنی برای ضیافت تولد در کارپینتریا .

کلیه این ها به حیث کلمه و واژه های کوچک تری هستن و نوشتن نوشته‌علمی یا ساخت بخش در وبسایت برای هر کدوم از این واژه و کلمه ها دستگاه لیزر یه خرده به زمان نیاز داره . از اونجایی که این لغات خاص هستن , دستگاه لیزر رقابت کمتری روی اون ها وجود داره . این موضوع به این معنیه که مرتبه بندی برای اون ها آسان تره .

به طور کلی شیوه لغات حیاتی دم دراز پس از مقدمه عمل زیاد راحت تر خواهد بود . بعداز این که برای یک‌سری واژه و کلمه دم دراز درجه دستگاه لیزر به دست آوردید , می تونید برنامه خردسالان رو در راهکار fat head نیز استارت فرمایید . بنابراین وقتی سایتتون رو ساخت می کنید , بهتره روی کلمات اصلی دم دراز تمرکز فرمایید . ( مگر این‌که رتبه نیکی فعلا داشته باشید ) اینطوری می‌تونین نیازهای خاصی دستگاه لیزر که مخاطبان دارن رو هدف قرار بدین . این رویکرد ریلکس تری نسبت به رتبه بندی برای واژه های همگانی می باشد .